Główna » Wydarzenia

Informujemy, polecamy, zachęcamy do wzięcia udziału.

2015.01.04 Koncert Kolęd w Jezusowym

Chór Jubileuszowy

 

 

 

 

 

 

Koncertem Kolęd w dniu 4  stycznia 2015 r.  o godz. 18:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie zostanie zainaugurowany Rok Jubileuszowy 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej. Koncert  wypełni ciekawy program  kolęd i pastorałek o zabarwieniu folklorystycznym  w wykonaniu Chóru Jubileuszowego oraz Orkiestry Zespołu pod dyrekcją Piotra Gruchla.   ZPiT Ziemi Cieszyńskiej  inaugurującym koncertem chce również dołożyć swoją cegiełkę  w akcję  „Ratujmy Organy Kościoła Jezusowego w Cieszynie” .

2015.01Z kolei 18 stycznia o godz. 16.00 w Domu Narodowym w Cieszynie będzie miało miejsce noworoczne kolędowanie w wykonaniu Kapeli Młodzieżowej i Grupy Wokalnej Dziecięcego ZPiTZC. Na oba wydarzenia wstęp jest wolny. Serdecznie WSZYSTKICH! zapraszamy.

Również  wszystkich zwolenników pieśni i muzyki serdecznie zapraszamy do Skoczowa w dniu 6 stycznia 2015 o godz. 10:00 do kościoła ewangelickiego gdzie odbędzie się  „Koncert Kolęd”. W programie występ zespołów i chórów  miejscowej parafii ewangelickiej św. Trójcy oraz gościnny występ zespołu  skoczowskich nauczycieli.  Wstęp wolny. W imieniu organizatorów oraz wykonawców serdecznie zapraszamy na te niewątpliwie doniosłe muzyczne wydarzenia.