Główna » Wydarzenia

KOLĘDUJMY RAZEM -ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy! na koncerty  kolęd, które w najbliższym czasie odbędą się m.in. w Cz. Cieszynie dnia 28.12.12r. o godz. 17:00 w kościele ewang. na Niwach, podczas którego wystąpi m.in. Chór mieszany „Harfa”, Chór Jubileuszowy i orkiestra  ZPiT Ziemi Cieszyńskiej, Kwartet z Krakowa, a także  „Zespoł Dzwonków”  ze Skoczowa. Kolejny koncert odbędzie się w sobotę dnia 5 stycznia 2013r.  o godz. 17:00 w kościele ewang. w Skoczowie. Będzie to  koncert ekumeniczny   pod nazwą „KOLĘDUJMY RAZEM”, w którym weźmie udział m.in. Chór Jubileuszowy i orkiestra  ZPiT Ziemi Cieszyńskiej im. J. Marcinkowej, Chór „Laudate Dominum” z parafii rz.-kat.  oraz Chóry „Gloria” z parafii ewang. ze Skoczowa  . W następnym dniu

06.01.2013r. w ramach niedzielnego nabożeństwa o godz. 10:00 w kościele ewang. w Skoczowie, kolędy będą śpiewać  parafialne zespoły i chóry.  Po  w/w koncertach będzie możliwość nabycia nowo wydanej  płyty CD, która zawiera 18 kolęd granych na wyjątkowych  instrumentach w  wykonaniu „Zespołu Dzwonków” . Szczegóły poniżej na załączonych plakatach .

INFORMACJA! z ostatniej chwili: W sobotę  dnia 29 grudnia br. o godz. 17:00 na skoczowskim Rynku odbędzie się wspólne śpiewanie kolęd przy choince.  Kolędy wraz z akompaniamentem i z udziałem skoczowskich chórów, będziemy śpiewać ze specjalnie przygotowanych śpiewników.Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!Do zobaczenia!  -Skoczów, Rynek dnia 29.12.2012r. godz. 17:00(sobota)

WalOr.

.