Główna » jubileusz-start

Chór Mieszany „Gloria” służy już 90 lat

Chor Mieszany

W dniu 26 października 2009 r. o godz. 17.00 w kościele ewangelickim św. Trójcy w Skoczowie odbył się długo oczekiwany koncert z okazji Jubileuszu 90-lecia działalności Chóru Mieszanego „Gloria” parafii ewangelickiej ze Skoczowa. Uroczystość rozpoczął Chór-Jubilat,  pieśnią „Będę śpiewał Tobie” podczas uroczystego wejścia do kościoła. Na koncert przybyło wielu miłośników muzyki i śpiewu, którzy mieli okazję wysłuchać bardzo bogaty urozmaicony muzycznie program.                 O koncercie jubileuszowym czytaj poniżej!Koncert jubileuszowy przeszedł do historii

18_DSC01062

Niezapomniany KONCERT JUBILEUSZOWY pozostanie na długo w pamięci wykonawców i mamy nadzieję także w pamięci  liczne przybyłych w tym dniu słuchaczy z kraju i zagranicy. Koncert był transmitowany na żywo w internecie, stąd bezpośrednio po jego zakończeniu do Skoczowa  nadeszły gratulacje i życzenia od słuchaczy z Europy i świata.          Dowiedz się więcej i zobacz  galerię zdjęć.


Nowa – JUBILEUSZOWA – płyta chóru.

Obwoluta CDZ okazji jubileuszu 90-lecia chór “Gloria” przygotował nową płytę CD. Płyta ukazała się już w sierpniu br. i nosi tytuł  “Do Ciebie Boże”.  Na płycie znajduje się 20. utworów w wykonaniu chóru mieszanego, męskiego i żeńskiego. Mamy nadzieję, że nowa płyta, podobnie jak poprzednie, przypadnie do gustu naszym słuchaczom.

Zapoznaj się z nową płytą

Zaproszenie dla byłych członków chóru.

Do czynnego udziału w uroczystościach jubileuszowych serdecznie zapraszamy byłych członków chóru. Będziemy zaszczyceni jeśli zechcecie Państwo wziąć udział w koncercie jubileuszowym i wspólnie z nami służyć pieśnią. W związku z tym serdecznie zapraszamy na pierwszą próbę dla dawnych członków chóru –  we wtorek 8 września o godz. 18.00.